Hirvela 1, Tori vald, Pärnumaa- Nutiladu

Arhitekt: Miia Natka, Kaidi Põder, Margo Koppel Hoone tüüp: Nutiladu Staatus: Projekteerimisel

Kontsept Arhitektuuribüroo poolt on projekteeritud Tori valda, Pärnu sissesõidu ligidale moodne ja funktsionaalne nutiladu. Tulevane Nutiladu hakkab teenindama kohalike elanike panipaikade vajadusi. Nutilao arhitektuur on esinduslik, modernset minimalismi kandev ning piirkonda ehituslikult rikastav.
Kontsept Arhitektuuribüroo poolt on projekteeritud tulevane nutiladu on paindliku planeeeringuga ning arvestab kõikide klientide võimalike vajadustega. Bokside suurused on jagatud 3erinevasse rühma. Suurus S (<29 m2), mis on mõeldud. panipaigaks, hobitarvete hoiustamiseks. Suurus M (30-89 m2), mis on mõeldud auto või haagiste hoiustamiseks, veesõidukite talvekodu jne. Suurus L (>90 m2), mis on mõeldud väikeettevõttetele paindlikuks laopinnaks.

Kontsept Arhitektuuribüroo on kontseptuaalset, modernset ja jätkusuutliku arhitektuuri teenust pakkuv arhitektuuribüroo. Arhitektuuribüroo arhitektid alustasid aktiivse majandustegevusega 2020 aasta alguses, kui Kaidi Põder ja Margo Koppel otsustasid alustada omavahelist koostööd. Kaidi ja Margo panid ühisele arhitektuursele keelele alusele aastaid tagasi, kui mõlemad tegid Portugalis arhitektuuri magistrikraadi Aires Mateusˇi juhendamisel. Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid hindavad kõrgelt modernset minimalismi ning kontseptuaalset lähenemist arhitektuurile. Meie projektides on iga arhitektuurne detail põhjendatud ning üldise arhitektuurse kontseptsiooniga kooskõlas. Lissaboni arhitektuuri koolkond peegeldub selgelt Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektide loomingus, mis väljendub modernses minimalismis, kontseptuaalsuses ja jätkusuutlikus arhitektuuris.