Veski 6, Kiili vald- Büroo- ja tootmishoone

Arhitektid: Margo Koppel, Kaidi Põder Hoone tüüp: Büroo- ja tootmishoone Staatus: Projekteerimisel

Lahenduse eesmärgiks oli projekteerida hoone, mis sobituks olemasolevasse ning tulevasse Veski tehnopargi arenduse konteksti, vääristaks ümbrust ja eristuks arhitektuuse käsitluse poolest.
Tootmishoone osa on arhitektuurselt eristatud bürooplokiga, mis eristub kontrasti mõttes
arhitektuurse vormiga, mis hakkab tulevikus potentsiaalsetele klientidele silma ning kutsub sisenema.

Funktsionaalne lahendus:
Lahenduse eesmärgiks oli projekteerida hoone, mis oleks  avatud/paindliku lahendusega hoone, mida on võimalik välja rentida kuni kolmele erinevale ettevõttele, kuid vajadusel ka võimalik hoone ümber planeerida ühele kasutajale. Büroo osas on arvestatud päevavalgusega, tulevase funktsionaalsest ruumi kasutusega ning soovitud ruumiprogrammiga. Hoone peab planeeringult rahuldama kasutajate erinevaid soove ja teenindama nende vajadusi.

Välisviimistlus:
Tootmishoone välisfassaad on tumedates toonides, välismaterjaliks teras-sandwich paneel ja büroo osa on heledas toonis, materjaliks on alumiinium/terasplaadid(täpsutatakse eelprojekti käigus) või hele krohv- rohkem informatsiooni vaadetel. Hoone sokkel on kaetud halli krohviga. Hoone katuseks on laohoone osas viilkatus, kaldega 5 kraadi, katuse kattematerjaliks on PVC, tumedat tooni, et haakuks hoone välimusega. Büroo osas on lamekatus (väikse kaldega, et vihmavesi juhtida hoone kogumisrenni), kaetakse heledat tooni pvc kattusekattega, tänavale ei ole katuse katet näha, büroo katusele paigaldatakse tehnoseadmed.