Kurna tee, Kiili vald- Hostel

Arhitektid: Kaidi Põder, Margo Koppel Hoone tüüp: Hostel ja Ärihoone Staatus: Projekteerimisel

Kontsept arhitektuuribüroo arhitektide poolt planeeritud hostel Kiili valda, Kurna teele. Antud piirkonda on Kiili üks kõige kiiremini arenevaid piirkondi, kus ligida asuvad Veski arendused ja tulevane lasteaed.
Tulevane hostel on 3 korruseline hoone, mille 1 korrus on äripinnad ja parkimine, lisaks hosteli sissepääs ja abiruumid (pesuruum, panipaik, prügimaja ) ning 2-3 korrus on hostel.
Igasse hosteli plokki saab sisse otse õuest, rõdu-koridorist. Kokku on võimalik hoones majutada maksimaalselt 162 inimest, mõlemal korrusel 81 inimest. Ühe ploki moodustab kaks magamistuba (mõlemas kuni kaks inimest), köök-elutuba ja wc, vannituba. Lisaks on projekteeritud kaks perekorterit ja kaks stuudiokorterit.
Kontsept arhitektuuribüroo arhitektide poolt planeeritud hosteli välisviimistluseks on kasutatud tekstuuriga Corten krohvi ning aktsendiks on fassaadiplaat.

Kontsept Arhitektuuribüroo on kontseptuaalset, modernset ja jätkusuutliku arhitektuuri teenust pakkuv arhitektuuribüroo. Arhitektuuribüroo arhitektid alustasid aktiivse majandustegevusega 2020 aasta alguses, kui Kaidi Põder ja Margo Koppel otsustasid alustada omavahelist koostööd. Kaidi ja Margo panid ühisele arhitektuursele keelele alusele aastaid tagasi, kui mõlemad tegid Portugalis arhitektuuri magistrikraadi Aires Mateusˇi juhendamisel. Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid hindavad kõrgelt modernset minimalismi ning kontseptuaalset lähenemist arhitektuurile. Meie projektides on iga arhitektuurne detail põhjendatud ning üldise arhitektuurse kontseptsiooniga kooskõlas. Lissaboni arhitektuuri koolkond peegeldub selgelt Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektide loomingus, mis väljendub modernses minimalismis, kontseptuaalsuses ja jätkusuutlikus arhitektuuris.